قوانین ارسال پیام و گفتگوی فروشنده و خریدار

1 – سیستم فروشندگی سایت پالیز امکان ارسال پیام و گفتگوی آنلاین بین فروشنده و مشتریان با هدف تعامل و ارتباط میان کاربران را فراهم کرده است. گفتگو و ارسال پیام میان فروشنده و مشتری باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتری ، آشنایی بیشتر او با محصولات و فروشگاه شخص فروشنده و تسهیل در آماده سازی و ارسال محصول می شود.

2 – استفاده از پلتفرم گفتگوی کاربران در چارچوبی به غیر از موارد تعریف شده از سوی سایت پالیز و هر نوع فعالیت غیرتجاری خارج از فعالیت خرید و فروش محصول مانند تبادل تلفن همراه ، ایمیل ، اکانت شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها ممنوع است.

3 – در صورت تشخیص سایت پالیز از ارسال پیام و یا تصویر غیراخلاقی و خلاف عرفه جامعه ، ادبیات غیرمودبانه و تبلیغ محصولات ممنوعه حساب کاربری شخص متخلف بصورت موقت یا دائم مسدود و فروشگاه وی غیرفعال می‌شود.

4 – کاربران در هنگام ارتباط و گفتگو با دیگر افراد باید مواظب اطلاعات خصوصی و شخصی خود باشند و از ارسال آن برای دیگران خودداری کنند.

5 – در صورتی که شروع ارتباط و پیام در سیستم فروشندگی سایت پالیز باشد اما معامله به بیرون از سایت هدایت و انجام شود سایت پالیز هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در خصوص شرایط معامله ، کیفیت و سلامت محصولات سفارش‌ داده شده و سوءاستفاده‌های مالی نخواهد داشت و تمام مسئولیت همه این موارد بر عهده طرفین معامله است.

6 – هدایت معامله به بیرون از سایت پالیز نقض قوانین و شرایط سایت محسوب می‌گردد و مسئولان سایت پالیز در صورت اطلاع از معامله، مجاز هستند کارمزد و سهم خود را از اعتبار فروشنده کسر کنند.

پیشنهاد مطالعه  سوالات متداول فروشندگان

7 – اطلاعات و محتوای تبادل شده میان فروشنده و مشتری مشمول شرایط و قوانین استفاده از سیستم فروشندگی سایت پالیز می‌گردد و از‌ این‌ رو مدیران سایت پالیز مجاز به نظارت بر محتوای این حوزه را هستند.

8 – در ارتباط میان کاربران در سایت پالیز مسئولیت هر گونه نقض قوانین و مقررات یا ایجاد خسارت برای سایت پالیز یا دیگر افراد متوجه فرد خاطی است. در این شرایط مدیران سایت می توانند متناسب با نوع تخلف یکی از جریمه های زیر را در مورد شخص خاطی اعمال کنند :

  • تذکر شفاهی
  • جلوگیری از دسترسی به خدمات سایت به صورت موقت
  • حذف فروشگاه
  • حذف حساب کاربری

همچنین حق پیگیری و مطالبه خسارات برای سایت پالیز از طریق مجاری قانونی و قضایی محفوظ خواهد بود.

9 – موارد گفته شد بالا باعث ایجاد هر گونه مسئولیتی برای سایت پالیز نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
منو
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من