ایجاد کد تخفیف برای محصولات

فروشندگان می توانند برای محصولات مورد نظر خود کوپن ها و کدهای تخفیف مختلفی ایجاد کنند. برای اینکار در ابتدا از طریق داشبورد فروشنده یا از طریق دکمه پنل فروشندگی موجود در هدر سایت وارد بخش داشبورد فروشندگی شوید.

برای ایجاد کوپن های تخفیف باید به قسمت کوپن ها مراجعه کنید. در این صفحه لیستی از کوپن ها و تخفیف های ایجاد شده را مشاهده می کنید. برای ایجاد تخفیف بر روی دکمه « افزودن کوپن جدید » کلیک کنید.

ایجاد کد تخفیف برای محصولات

در این صفحه می توانید کوپن های تخفیف خود را ایجاد کنید. در ابتدا می توانید یک عنوان و توضیحاتی برای کوپن مورد نظر خود وارد کنید.

در کادر نوع تخفیف می توانید نوع تخفیف را براساس درصد یا یک مقدار ثابت از طریق منوی کشویی انتخاب کنید. اگر مقدار ثابت را انتخاب کرده اید در کادر بعد باید میزان تخفیف را به تومان وارد کنید این مقدار از قیمت نهایی کالا کم می شود. مثلا اگر میزان تخفیف را ثابت و 30/000 تومان در نظر بگیرد مبلغ 30/000 تومان از قیمت نهایی کالا کاسته می شود.

اگر نوع تخفیف را براساس درصد در نظر بگیرید باید در کادر بعدی میزان درصد تخفیف که عددی بین 0 تا 100 درصد است را وارد کنید. درصد تخفیف از هزینه نهایی محصول کم می شود مثلا اگر قیمت محصول 150/000 تومان و تخفیف را 20 درصد در نظر بگیرد 30/000 تومان که معادل 20 درصد قیمت کالا می باشد از هزینه نهایی کم می شود.

ایجاد کوپن تخفیف

اگر می خواهید ایمیل های خاصی بتوانند از این کد تخفیف استفاده کنند باید آنها را در قسمت محدودیتهای ایمیل وارد کنید ( تمام ایمیل ها را نوشته و با کاما از هم جدا کنید ) اگر چیزی در این قسمت وارد نکنید تمام افراد و ایمیل ها می توانند از کد تخفیف استفاده کنند.

پیشنهاد مطالعه  قوانین ارسال پیام و گفتگوی فروشنده و خریدار

در کادر مربوط به محدودیت استفاده نیز می توانید میزان استفاده از این کوپن تخفیف را وارد کنید. مثلا اگر عدد 20 را وارد کنید تنها 20 نفر می توانند از کد تخفیف استفاده کنند و بعد از استفاده این تعداد کد تخفیف به صورت سیستمی منقضی می شود.

در بخش « محدودیت مصرف برای هر کاربر » می توانید تعداد استفاده هر کاربر از کد تخفیف را وارد کنید. بهتر است مقدار آن بر روی یک باشد تا هر کاربر بتواند تنها یکبار از کد تخفیف استفاده کند.

در قسمت تاریخ انقضا می توانید تاریخ انقضای مربوط به کد تخفیف را وارد کنید. اگر تیک مربوط به مستثنی کردن اقلام حراج را بزنید دیگر این کد تخفیف در کالای های حراج ، فروش ویژه و کالاهای که به صورت جداگانه برای آنها تخفیف در نظر گرفته اید اعمال نمی شود.

ایجاد کوپن تخفیف

در کادر حداقل مقدار باید حداقل میزانی که مشتری باید خرید کند تا کد تخفیف برای او اعمال شود را مشخص کنید مثلا اگر عدد 100/000 تومان را وارد کردید مشتری باید حداقل صدهزار تومان خرید کند تا کد تخفیف برای او اعمال شود. اگر در این کادر چیزی ننویسد مشتری هر مقدار که خرید کند کوپن تخفیف برای او در نظر گرفته می شود.

ایجاد کوپن تخفیف

در کادر محصول می توانید محصولاتی که می خواهید کد تخفیف بر آنها اجرا شود را مشخص کنید یا اینکه مشخص کنید تخفیف بر تمامی محصولات اعمال شود. در بخش « به جز این محصولات » نیز می توانید محصولاتی که نمی خواهید تخفیف در مورد آنها اجرا شود را مشخص کنید.

پیشنهاد مطالعه  مدیریت سفارشات توسط فروشنده

اگر تیک مربوط به نمایش در فروشگاه را بزنید کوپن تخفیف در صفحه فروشگاه شما نمایش داده می شود. در انتها برای ساخت کد تخفیف بر روی دکمه ایجاد کوپن کلیک کنید.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
منو
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من